Matgrupp Utomhus Baltic Garden Palermo hörnset
10 605 kr

Palermo hörnset
10 605 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Enkel, klassisk och lätt trädgårdshörngrupp för 4-5 personer. Hörnsoffa och soffbord med 10 cm kuddar i spunnen polyester, bordsskiva i keramikglas.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Enkel, klassisk och lätt trädgårdshörngrupp för 4-5 personer. Hörnsoffa och soffbord med 10 cm kuddar i spunnen polyester, bordsskiva i keramikglas.
Palermo hörnset
Enkel, klassisk och lätt hörnsoffgrupp för trädgård/uteplats för 4–5 personer (inklusive hörnsoffa och soffbord). Sittplatser med 10 cm dynor i spunnen polyester. Bordsskiva i slitstarkt 5 mm keramglas.
Specifikationer
- Material: keramglas/alu/polyester
- Färg: beige
- Metallfärg: beige
- Vikt (kg): 50
- Höjd (cm): 70
- Bredd (cm): 295
- Djup (cm): 207
- Sittdjup (cm): 65
- Sitthöjd (cm): 31
- Ryggstödshöjd (cm): 40
- Kräver montering: Ja
Enkel, klassisk och lätt hörnsoffgrupp för trädgård/uteplats för 4–5 personer (inklusive hörnsoffa och soffbord). Sittplatser med 10 cm dynor i spunnen polyester. Bordsskiva i slitstarkt 5 mm keramglas.
Specifikationer
- Material: keramglas/alu/polyester
- Färg: beige
- Metallfärg: beige
- Vikt (kg): 50
- Höjd (cm): 70
- Bredd (cm): 295
- Djup (cm): 207
- Sittdjup (cm): 65
- Sitthöjd (cm): 31
- Ryggstödshöjd (cm): 40
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 92019 |
| Montering | Ja |
| Färg | Beige |
| Material | keramglas/alu/polyester |
| Serie | Palermo |
| Typ | Matgrupp |
| Djup | 207 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Sittdjup | 65 cm |
| Sitthöjd | 31 cm |
| Bredd | 295 cm |

