Matgrupp Utomhus Eden Wood Amanda med 4 Utefåtöljer
24 500 kr
22 049 krSpara 10 %Kampanj

Amanda med 4 Utefåtöljer
22 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Ett komplett set med bord och 4 st Amanda fåtöljer.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 4072-G50 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit/Stål |
| Material | Trä/stål |
| Serie | Amanda |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matgrupp |
| Höjd | 900 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Bredd | 2300 mm |
| EAN-nr | 7350107035034 |

