Matgrupp Utomhus Eden Wood Viking 2 Bänkar 90x220 cm Grå/Vit
13 650 kr
11 599 krSpara 15 %Kampanj

Viking 2 Bänkar 90x220 cm Grå/Vit
11 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Viking är en rejäl matgrupp som inbjuder till många härliga grillkvällar i goda vänners sällskap. Gruppen består av 1 bord 90 cm i bredd och 2 bänkar som är 190 cm i längd. Viking grupp tillverkas i FSC-märkt norrlandsfuru med grålaserad bordsskiva och säten.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Viking är en rejäl matgrupp som inbjuder till många härliga grillkvällar i goda vänners sällskap. Gruppen består av 1 bord 90 cm i bredd och 2 bänkar som är 190 cm i längd. Viking grupp tillverkas i FSC-märkt norrlandsfuru med grålaserad bordsskiva och säten.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 0281-G75 |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Furu |
| Serie | Viking |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matgrupp |
| Längd | 2200 mm |
| Sittdjup | 380 mm |
| Sitthöjd | 480 mm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Bredd | 900 mm |
