Matgrupp Utomhus PLUS Café med 1 st Ryggstöd
fr.7 705 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-05-29
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Café från PLUS som består av ett bord och två bänkar, varav en bänk har ryggstöd. Alla möbler har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Matgrupp Café från PLUS som består av ett bord och två bänkar, varav en bänk har ryggstöd. Alla möbler har en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185581-1P |
| Utförande | Ryggstöd på en bänk |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Café |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 1270 mm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Bredd | 770 mm |
| Färg | Gråbrun, Svart, Tryckimpregnerat |
