Matgrupp Utomhus Venture Home BrekkiVit
Rek. pris 6 659 kr
4 869 kr
Se priset!

Brekki
Vit
4 869 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svalka dig i skuggan ett tag och avnjut en härlig lunch vid matgruppen Brekki! Matgruppen har ett medföljande parasoll som är perfekt för att skydda dig från solens varma strålar vid middagsbordet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Svalka dig i skuggan ett tag och avnjut en härlig lunch vid matgruppen Brekki! Matgruppen har ett medföljande parasoll som är perfekt för att skydda dig från solens varma strålar vid middagsbordet.
Parasollet har ett vitt tyg med en stomme i aluminium och sätts smidigt fast i mitten av bordet. .
Skötselråd:
För Venture Homes parasoll rekommenderar vi att man använder sig av parasollskydd. Dra på överdraget när parasollet inte används, då detta minskar risken för solblekning. Överdraget används när parasollduken är torr, annars finns det risk för mögel.
Lämna aldrig ett parasoll uppfält när det inte används. Hängparasoll är många gånger känsligare för vindar än vad traditionella parasoll är.
Skötselråd:
För Venture Homes parasoll rekommenderar vi att man använder sig av parasollskydd. Dra på överdraget när parasollet inte används, då detta minskar risken för solblekning. Överdraget används när parasollduken är torr, annars finns det risk för mögel.
Lämna aldrig ett parasoll uppfält när det inte används. Hängparasoll är många gånger känsligare för vindar än vad traditionella parasoll är.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2051-400 |
| Montering | Nej |
| Färg | Vit |
| Material | Aluminium |
| Serie | Brookie |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 725 mm |
| Längd | 1500 mm |
| Max Belastning | 150 kg |
| Vattentät | Ja |
| Bredd | 900 mm |
| EAN-nr | 7350133232667 |










