Matgrupp Utomhus Venture Home Holmsund
Nyhet
fr.6 732 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Holmsund
6 732 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en modern och elegant matplats utomhus med Holmsund matgrupp i helsvart utförande. Gruppen består av ett rektangulärt bord och sex matchande stolar – perfekt för middagar, fika och sociala stunder på terrassen eller i trädgården.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en modern och elegant matplats utomhus med Holmsund matgrupp i helsvart utförande. Gruppen består av ett rektangulärt bord och sex matchande stolar – perfekt för middagar, fika och sociala stunder på terrassen eller i trädgården.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Djup | 55 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Serie | Holmsund |
| Bredd | 59 cm |
| Färg | Beige, Black, Natur |
| Material | Steel/Polywood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Längd | 150 cm |
