Matgrupp Venture Home Ande med 4 Minos Matstolar StapelbarLatte
11 819 kr

Ande med 4 Minos Matstolar Stapelbar
Latte
11 819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Ande från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Minos matstolar med stolsben i stål och sits i rep.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Ande från Venture Home. Matbord med en bordsskiva i aluminium. Matchas med 4 stycken Minos matstolar med stolsben i stål och sits i rep.
Bord
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Diameter: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21272 |
| Färg | Latte |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Rep/Stål |
| Serie | Ande |
| Form bord | Rund |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |


