Matgrupp Venture Home Lova 160/240 med 6 Pishi StolarGrå Bord med Vita Ben, Grå Stol med Grå Dyna
25 365 kr
Vald variant
Färg:
Vit/Grå
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Lova 160/240 med 6 Pishi Stolar från Venture Home är en elegant grupp för uteplats eller trädgård med sex stycken Pishi stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Lova 160/240 med 6 Pishi Stolar från Venture Home är en elegant grupp för uteplats eller trädgård med sex stycken Pishi stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 660 mm
- Djup: 830 mm
- Höjd: 1260 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 660 mm
- Djup: 830 mm
- Höjd: 1260 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18464 |
| Färg | Vit/Grå |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 63,5 cm |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 440 mm |
| Sittbredd | 360 mm |
| Serie | Lova |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |




