Matgrupp Venture Home Lova 160/240 med 8 Berfin Matstolar
21 049 kr

Lova 160/240 med 8 Berfin Matstolar
21 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Lova med åtta stycken Berfin matstolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Lova med åtta stycken Berfin matstolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 560 mm
- Höjd: 860 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 560 mm
- Höjd: 860 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18198 |
| Montering | Ja |
| Färg | Akacia/Svart/Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Aluminium/Aintwood/Akacia |
| Serie | Lova |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Rygghöjd | 39 cm |
| Hopfällbar | Nej |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 410 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 440 mm |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |
