Matgrupp Venture Home Madrid 160/240 med 4 Copacabana MatstolarSvart Bord, Grå stol med Svarta Ben
13 979 kr
Vald variant
Färg:
Svart/Grå

Madrid 160/240 med 4 Copacabana Matstolar
Svart Bord, Grå stol med Svarta Ben
13 979 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Madrid med fyra stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Madrid med fyra stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 565 mm
- Djup: 605 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 148 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 565 mm
- Djup: 605 mm
- Höjd: 880 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 148 cm
- Höjd till undersida bord: 68 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18819 |
| Färg | Svart/Grå |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 465 mm |
| Sittbredd | 405 mm |
| Serie | Madrid |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aluminium |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |




