Matgrupp Venture Home Marbella med 6 Levi Stolar
fr.17 335 kr
Välj variant

Marbella med 6 Levi Stolar
17 335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en härlig och inbjudande känsla i din trädgård med denna stilsäkra matgrupp. Matgrupp Marbella med bordskiva i aluminium. Matgruppen kommer tillsammans med 6st Lindos matstolar med en ram i svart stål och en sits i rep.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en härlig och inbjudande känsla i din trädgård med denna stilsäkra matgrupp. Matgrupp Marbella med bordskiva i aluminium. Matgruppen kommer tillsammans med 6st Lindos matstolar med en ram i svart stål och en sits i rep.
Bord
- Längd: 160-240 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Längd: 160-240 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21928V |
| Material | Aluminium |
| Serie | Marbegg |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Grå, Latte |
