Matgrupp Venture Home Togo 150x100 cm med 4 Kenya Stolar
fr.17 359 kr
Välj variant

Togo 150x100 cm med 4 Kenya Stolar
17 359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva och träfärgad teak och ett underrede i aluminium, matchar utmärkt med matstolarna från serien Kenya. Stolarna är fällbara och har armstöd för extra komfort.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva och träfärgad teak och ett underrede i aluminium, matchar utmärkt med matstolarna från serien Kenya. Stolarna är fällbara och har armstöd för extra komfort.
Mått Togo
Total höjd: 75 cm
Total längd: 150 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 73 cm
Mått Kenya stol
Total höjd: 105 cm
Total bredd: 62 cm
Totalt djup: 73 cm
Sitshöjd: 44 cm
Sitsbredd: 51 cm
Total höjd: 75 cm
Total längd: 150 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 73 cm
Mått Kenya stol
Total höjd: 105 cm
Total bredd: 62 cm
Totalt djup: 73 cm
Sitshöjd: 44 cm
Sitsbredd: 51 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22761-V |
| Material | Teak |
| Serie | Togo |
| Toppskiva | Aluminium, teak |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 105 cm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 510 mm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Natur/Vit, Svart/Natur |
