Matgrupp Venture Home Togo med 6 Santorini stolar
13 929 kr
11 835 krSpara 15 %Kampanj

Togo med 6 Santorini stolar
11 835 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Möblera uteplatsen inbjudande och charmigt med en matgrupp som skriker lyx!
Matbord Togo har ett smakfullt utförande med en rektangulär bordsskiva i vit och träfärgad teak och ett underrede i vit aluminium. Mått: 200x100. Här i smäcker kombination med nätta matstolar från serien Santorini. Stolarna har raka nordiska former med integrerade armstöd i aluminium och en sits i vit textilene. De är även stapelbara för praktisk förvaring.
Njut av måltider utomhus i sommar!
Mått Bord
-Bredd: 100 cm
-Längd: 200 cm
-Höjd: 75 cm
Mått Stol
-Bredd: 56 cm
-Djup: 58 cm
-Höjd: 89 cm
Njut av måltider utomhus i sommar!
Mått Bord
-Bredd: 100 cm
-Längd: 200 cm
-Höjd: 75 cm
Mått Stol
-Bredd: 56 cm
-Djup: 58 cm
-Höjd: 89 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22756 |
| Färg | Vit |
| Material | Aluminum,Teak |
| Toppskiva | Aluminum,Teak |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 40 cm |







