Picknickbord Hortus 42 mm
fr.1 969 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

42 mm
1 969 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkbord Hortus 42 mm av tryckimpregnerat trä med säten och bordskiva med 42 mm tjocklek. Levereras omonterad men är enkel att sätta ihop.
Varumärke
HortusBeskrivning
Bänkbord Hortus 42 mm av tryckimpregnerat trä med säten och bordskiva med 42 mm tjocklek. Levereras omonterad men är enkel att sätta ihop.
Dimension: H: 70 cm x B: 177 cm x D: 155 cm.
Levereras omonterat. Monteringsanvisning medföljer. Enkel att montera.
Levereras omonterat. Monteringsanvisning medföljer. Enkel att montera.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Bänkbord |
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 1550 mm |
| Bredd | 1770 m |
| Vikt | 68 kg |
| Färg | Natur, Svart |
| Höjd | 70 cm |
