Picknickbord Hortus Frigg
4 779 kr
Se priset!

Frigg
4 779 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Picknickbord Frigg från Hortus. Tillverkat i svartmålad furu, med underhållsfri och gedigen galvaniserad stålram. Ger en modern, informell och mysig look.
Varumärke
HortusBeskrivning
Picknickbord Frigg från Hortus. Tillverkat i svartmålad furu, med underhållsfri och gedigen galvaniserad stålram. Ger en modern, informell och mysig look.
Settet är lämpligt för privat bruk både på terrassen, balkongen och uteplatsen. Det är även lämpligt på institutioner, kaféer och restauranger som vill ha ett kvalitetsbord som tål alla väder, om plankorna underhålls.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-081 |
| Färg | Svart |
| Material | Stål/trä |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Höjd | 75 cm |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 140 cm |
| Längd | 1750 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Vikt | 68,51 kg |
| Bredd | 175 cm |
| Bredd | 1400 mm |
| EAN-nr | 5705858707891 |
