Picknickbord PLUS Basic Tryckimpregnerat Trä Utomhus
fr.5 298 kr
Se priset!
Välj variant

Basic Tryckimpregnerat Trä Utomhus
5 298 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord Basic, klassiskt och stilfullt. Tillverkat i tryckimpregnerat virke med galvaniserade ben.
Levereras omonterat.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185810-1P |
| Färg | Brun |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Basic |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Träslag | Tryckimpregnerat |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 1770 mm |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Utförande | Med ryggstöd, Utan ryggstöd |
| Bredd | 1600, 1840 mm |

