Picknickbord PLUS Svart UtomhusBxLxH: 1790x1770x710 mm, Ryggstöd på båda bänkarna
6 179 kr
4 951 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Utförande:
Med ryggstöd

Svart Utomhus
BxLxH: 1790x1770x710 mm, Ryggstöd på båda bänkarna
4 951 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Klassiskt bänkset med fällbara säten. Möbeln är tillverkad i tryckimpregnerat virke och är robust och tålig. Grundmålad svart.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Klassiskt bänkset med fällbara säten. Möbeln är tillverkad i tryckimpregnerat virke och är robust och tålig. Grundmålad svart.
Levereras omonterat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185502-15 |
| Utförande | Med ryggstöd |
| Bredd | 1790 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Furu |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Träslag | Tryckimpregnerat |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 1770 mm |
| Antal Sittplatser | 8 |
| EAN-nr | 5703393718310 |
