Picknickbord PLUS Tryckimpregnerat Trä Utomhus
fr.3 108 kr
Se priset!
Välj variant

Tryckimpregnerat Trä Utomhus
3 108 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klassiskt bänkset med fällbara säten. Möbeln är tillverkad i tryckimpregnerat virke och är robust och tålig.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Klassiskt bänkset med fällbara säten. Möbeln är tillverkad i tryckimpregnerat virke och är robust och tålig.
Levereras omonterat.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 18550-1P |
| Färg | Brun |
| Material | Furu |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 1770 mm |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Utförande | Med ryggstöd, Ryggstöd på en bänk, Utan ryggstöd |
| Träslag | Tryckimpregnerat |
| Bredd | 1550, 1670, 1790 mm |
