Ryggstöd PLUS till Barnmöbel Basic Utomhus
fr.433 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

till Barnmöbel Basic Utomhus
433 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ryggstöd som passar till Barnmöbel PLUS Bord-/Bänkset. Tillverkat i massiva plankor i tryckimpregnerat trä med ben i galvaniserat stål.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ryggstöd som passar till Barnmöbel PLUS Bord-/Bänkset. Tillverkat i massiva plankor i tryckimpregnerat trä med ben i galvaniserat stål.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Material | Trä/Stål |
| Serie | Basic |
| Träslag | Furu |
| Höjd | 240 mm |
| Längd | 1100 mm |
| Vikt | 4,8 kg |
| Bredd | 70 mm |
| Färg | Svart, Tryckimpregnerat |
