Ryggstöd PLUS till Barnmöbel Basic UtomhusSvart
649 kr
629 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Svart

till Barnmöbel Basic Utomhus
Svart
629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ryggstöd som passar till Barnmöbel PLUS Bord-/Bänkset. Tillverkat i massiva plankor i tryckimpregnerat trä med ben i galvaniserat stål.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Ryggstöd som passar till Barnmöbel PLUS Bord-/Bänkset. Tillverkat i massiva plankor i tryckimpregnerat trä med ben i galvaniserat stål.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185840-15 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 240 mm |
| Längd | 1100 mm |
| Vikt | 4,8 kg |
| Bredd | 70 mm |
| Material | Trä/Stål |
| Serie | Basic |
| Träslag | Furu |
| EAN-nr | 5703393723840 |
