Trädgårdsmöbel Grupp PLUS Alpha Junior
fr.3 850 kr
Se priset!
Välj variant

Alpha Junior
3 850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Trädgårdmöbel för de små med stomme i varmgalvaniserat stål.
Levereras omonterat.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 187560-15P |
| Serie | Alpha Junior |
| Form bord | Rektangulär |
| Höjd | 570 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 32,5 mm |
| Bredd | 1180 mm |
| Färg | Gråbrun, Svart, Teak |
| Material | Trä/Stål, Återvunnen plast/Stål |
| Träslag | Furu |
| Längd | 1180, 1770 mm |
| Vikt | 75, 79, 31,8, 43,8 kg |

