Hängparasoll Hillerstorp SideWinder XL Beige Ø350 cm
6 345 kr
Parasollvikt (4 st)Platta till Parasollfot Hillerstorp Betong till Sidoarmsparasoll
569 kr
SideWinder XL Beige Ø350 cm
6 345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Parasoll SideWinder är en ställbar sidoarmsmodell gjort av aluminium och beige polyester. Parasollet är av en större modell och har en diameter på 350 cm.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Parasoll SideWinder är en ställbar sidoarmsmodell gjort av aluminium och beige polyester. Parasollet är av en större modell och har en diameter på 350 cm.
Detta ingår
- 1 st parasoll
- 1 st stativ
- 1 st kryssfot
- 1 st parasoll
- 1 st stativ
- 1 st kryssfot
Recensioner
Rolf TVerifierad köpare
för 3 år sedanHelt enkelt högsta kvalitet, i alla delar robust.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 35500 |
| Färg | Beige |
| Utförande | Med kryssfot |
| Diameter | 350 cm |
| Höjd | 275 cm |
| Material | Polyester |
| Serie | Hängparasoll |
| Produkttyp | Hängparasoll |
| Vikt | 19 kg |
| EAN-nr | 7319070355006 |


