Hängparasoll Hillerstorp SideWinder XL Svart Ø350 cm - Ställbart Parasoll med Kryssfot
Topptestad
6 345 kr
Parasollvikt (4 st)Platta till Parasollfot Hillerstorp Betong till Sidoarmsparasoll
569 kr
SideWinder XL Svart Ø350 cm - Ställbart Parasoll med Kryssfot
6 345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Parasoll SideWinder är en ställbar sidoarmsmodell gjort av aluminium och svart polyester. Parasollet är av en större modell och har en diameter på 350 cm. Parasollet är inte regn/vattentätt.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Parasoll SideWinder är en ställbar sidoarmsmodell gjort av aluminium och svart polyester. Parasollet är av en större modell och har en diameter på 350 cm. Parasollet är inte regn/vattentätt.
Detta ingår
- 1 st parasoll
- 1 st stativ
- 1 st kryssfot
Fördelar: Hängparasoll Hillerstorp SideWinder XL Svart Ø350 cm - Ställbart Parasoll med Kryssfot
- Stor diameter på 350 cm
- Ställbar sidoarmsmodell
- Inkluderar stativ och kryssfot
- 1 st parasoll
- 1 st stativ
- 1 st kryssfot
Fördelar: Hängparasoll Hillerstorp SideWinder XL Svart Ø350 cm - Ställbart Parasoll med Kryssfot
- Stor diameter på 350 cm
- Ställbar sidoarmsmodell
- Inkluderar stativ och kryssfot
Recensioner
SivVerifierad köpare
för 1 år sedanHärligt stort parasoll
+ Stort
EffetVerifierad köpare
för 2 år sedanSnyggt parasoll med bra positionsmöjligheter men upplever det som vindkänsligt. Bor ganska läat men använder bara parasollet hälften så mkt som jag skulle vilja pga av detta.
HäpkinVerifierad köpare
för 5 år sedanRejält parasoll som är lätt att hantera, även för yngre familjemedlemmar.
+ Stabilt och rejält
- Att inte stenar ingår
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 35570 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Med kryssfot |
| Diameter | 350 cm |
| Höjd | 275 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Hängparasoll |
| Vikt | 19 kg |
| Topptestad | Ja |
| EAN-nr | 7319070355709 |


