Parasoll Baltic Garden Miami fristående 3x3 m
Nyhet
fr.2 869 kr
fr.2 429 krSpara 15 %Kampanj
Välj variant

Miami fristående 3x3 m
2 429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Utomhusparasoller med fribärande konstruktion, de ger generöst skuggskydd för uteplatser.
Miami hängparasoll 3x3 m, blå
Hängparasoller för utomhusbruk är utformade för både elegans och praktisk användning och ger generös skuggtäckning för uteplatser, trädgårdar eller poolområden – perfekt för avkoppling, måltider eller umgänge utomhus. Den lutnings- och roterbara armen gör att du enkelt kan positionera duken för optimalt solskydd under hela dagen.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Bredd | 300 cm |
| Höjd | 250 cm |
| Färg | Blå, Grå, Sand |
| Diameter | 300 cm |
| Typ | Hängparasoll |
| Material | alu/stål/polyester |
| Serie | Miami |
| Montering | Ja |
| Djup | 300 cm |
| Ställbar | Ja |
| Vikt | 22 kg |
| Djup | 300 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 300 mm |

