Parasoll Hillerstorp Lyx Ø210 cm
1 415 kr
ParasollfotParasollfot Hillerstorp I Betong med Hjul, 35kg
1 415 krParasollParasollfot till Parasoll Hillerstorp Vikt: 35 kg
1 149 krTrädgårdsförvaringParasollskydd Hillerstorp 300-350 cm Skydd för Parasoll i Polyester, Beige
365 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Stort parasoll i lyxutförande från Hillerstorp. Stång i trä och tyg av polyester. Fot ingår ej!
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 24000 |
| Färg | Vit/Beige |
| Utförande | Utan parasollfot |
| Diameter | 210 cm |
| Längd | 210 cm |
| Material | Trä |
| Serie | Wellington |
| Produkttyp | Parasoll |
| Bredd | 210 cm |
| EAN-nr | 7319070240005 |







