Parasoll Ute Hillerstorp Svart Aluminium Ø300 cm, Vev- & Tilt Funktion
1 415 kr

Svart Aluminium Ø300 cm, Vev- & Tilt Funktion
1 415 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Parasoll med stomme av svart aluminium och tyg av polyester. Parasollet är utrustat med vev och tilt. Veven gör det enkelt att fälla ned och fälla upp parasollet. En tilt ser till att du kan vinkla parasollet, praktiskt sent på kvällen eller tidigt på morgonen så solen står lågt. Stången är cirka 48 mm i diameter.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Parasoll med stomme av svart aluminium och tyg av polyester. Parasollet är utrustat med vev och tilt. Veven gör det enkelt att fälla ned och fälla upp parasollet. En tilt ser till att du kan vinkla parasollet, praktiskt sent på kvällen eller tidigt på morgonen så solen står lågt. Stången är cirka 48 mm i diameter.
Fot ingår ej.
Fördelar: Parasoll Ute Hillerstorp Svart Aluminium Ø300 cm, Vev- & Tilt Funktion
- Lätt att fälla upp och ned med vev
- Möjlighet att vinkla för optimal solskydd
- Robust konstruktion med aluminiumstomme
Fördelar: Parasoll Ute Hillerstorp Svart Aluminium Ø300 cm, Vev- & Tilt Funktion
- Lätt att fälla upp och ned med vev
- Möjlighet att vinkla för optimal solskydd
- Robust konstruktion med aluminiumstomme
Recensioner
Thomas Verifierad köpare
för 1 år sedanStabilt och snyggt
Kerstin BVerifierad köpare
för 3 år sedanMycket nöjd! Rekommenderas
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 231070 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Utan parasollfot |
| Diameter | 300 cm |
| Höjd | 250 cm |
| Material | Polyester |
| Serie | Parasoll |
| Produkttyp | Parasoll |
| Vikt | 7,8 kg |
| EAN-nr | 7319072310706 |



