Parasoll Venture Home Leeds 2-pack
Nyhet
455 kr
Se priset!

Leeds 2-pack
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Håll parasollet på plats med en enkel och snygg parasollsten. Se till att förvara din parasollstenen på rätt sätt. Vid risk för frost, förvara parasollstenen torrt och varmt för att minska risken för frostsprickor.
För en komplett fot krävs 4 stycken delar, delara säljs i 2-pack. 2KRT behövs/komplett produkt.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Håll parasollet på plats med en enkel och snygg parasollsten. Se till att förvara din parasollstenen på rätt sätt. Vid risk för frost, förvara parasollstenen torrt och varmt för att minska risken för frostsprickor.
För en komplett fot krävs 4 stycken delar, delara säljs i 2-pack. 2KRT behövs/komplett produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 8356-999 |
| Djup | 47 cm |
| Bredd | 47 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Produkttyp | Parasoll |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 4 cm |
| Serie | Leeds |
| Färg | Black |
| Material | Granite |
| EAN-nr | 7340220864536 |
