Parasoll Venture Home Leeds 293x293 cm
Nyhet
1 115 kr
779 krSpara 30 %Kampanjtom 18/5

Leeds 293x293 cm
779 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Leeds parasoll är ett elegant solskydd som kombinerar stilren design med praktisk funktion. Med sitt tyg i beige får parasollet ett tidlöst och sofistikerat uttryck som smälter in i alla utemiljöer – från moderna altaner till klassiska trädgårdar. Den generösa skärmen ger skön skugga under soliga dagar och skapar en behaglig plats för avkoppling och umgänge. Leeds parasoll är det perfekta valet för dig som vill ha ett snyggt och pålitligt parasoll som lyfter känslan på uteplatsen. Parasolfot köps separat.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Leeds parasoll är ett elegant solskydd som kombinerar stilren design med praktisk funktion. Med sitt tyg i beige får parasollet ett tidlöst och sofistikerat uttryck som smälter in i alla utemiljöer – från moderna altaner till klassiska trädgårdar. Den generösa skärmen ger skön skugga under soliga dagar och skapar en behaglig plats för avkoppling och umgänge. Leeds parasoll är det perfekta valet för dig som vill ha ett snyggt och pålitligt parasoll som lyfter känslan på uteplatsen. Parasolfot köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9887-222 |
| Djup | 293 cm |
| Bredd | 293 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Produkttyp | Parasoll |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 275 cm |
| Serie | Leeds |
| Färg | Beige |
| Material | Steel |
| EAN-nr | 7340220869975 |


