Parasollfot Hillerstorp Plast
229 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Parasollfot i svart plast som kan fyllas med vatten eller sand. Diametern i röret kan justeras till mellan 20 och 35 mm.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Parasollfot i svart plast som kan fyllas med vatten eller sand. Diametern i röret kan justeras till mellan 20 och 35 mm.
Recensioner
MonicaVerifierad köpare
för 5 år sedanParasollfotren är mycket fin. Jag hade stora problem med att få upp plastkorken för att kunna fylla foten med vatten. Den satt så hårt så det räckte inte att bara dra med plastöglan. Var tvungen att hjälpa till med ett verktyg för att bända bort locket.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 93214 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 36 cm |
| Längd | 45 cm |
| Material | Plast |
| Serie | Parasollfot |
| Tjocklek | 360 mm |
| Produkttyp | Parasollfot |
| Bredd | 45 cm |
| EAN-nr | 7391535600180 |
