Platta till Parasollfot Hillerstorp Betong till Sidoarmsparasoll
569 kr

Betong till Sidoarmsparasoll
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grå parasollfot/platta i betong till hängparasoll med sidoarm som monteras fast med hängparasollens kryssfot. 1 st platta väger 20 kg. Hillerstorp rekommenderar att alltid använda 4 st.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Grå parasollfot/platta i betong till hängparasoll med sidoarm som monteras fast med hängparasollens kryssfot. 1 st platta väger 20 kg. Hillerstorp rekommenderar att alltid använda 4 st.
OBS! Säljes i separata delar á 20 kg. Köp 4 st för att montera fast i hängparasollens kryssfot och därmed få en tyngd på 80 kg.
Recensioner
Christina OVerifierad köpare
för 10 månader sedanEfter fot ny fot till parasollet eftersom de första var trasiga så är jag nu nöjd.
Gerd PVerifierad köpare
för 1 år sedanJag hade förut bara 2 betongplattor till mitt parasoll. I min förra bostad behövdes inte fler. Nu måste jag ha 4 betongplattor för att säkerheten ska uppnås. Det var svårt att hitta samma plattor, som jag hade köpt för 12 år sedan. Genom Bygghemma blev det möjligt.
+ Stadiga o med fint mönster.
Göran IVerifierad köpare
för 1 år sedanBra grepp när man ska flytta på plattorna
SivVerifierad köpare
för 1 år sedanSer fult ut när stenen inte går hela vägen in i spetsen på mitten.
Sören JVerifierad köpare
för 6 år sedanBra produkt till bra pris
HansVerifierad köpare
för 7 år sedanBra men dyr produkt.
+ hemleverans
- Dyr i förhållande till vad man får.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 96425 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 6 cm |
| Längd | 35 cm |
| Material | Betong |
| Produkttyp | Parasollfot |
| Vikt | 20 kg |
| Bredd | 66 cm |
| EAN-nr | 7319070964253 |



