2-sitsloungesoffa Bloomingville Mundo
Rek. pris 11 499 kr
fr.8 185 kr
Se priset!
Välj variant

Mundo
8 185 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffa Mundo från Bloomingville är en fantastisk soffa tillverkad i pulverlackerad metall med polyesterrep som har vävts för hand. Kuddfodralen är gjorda av polyester i en vacker färgkombination och ränder och passar bra in i alla hem.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Soffa Mundo från Bloomingville är en fantastisk soffa tillverkad i pulverlackerad metall med polyesterrep som har vävts för hand. Kuddfodralen är gjorda av polyester i en vacker färgkombination och ränder och passar bra in i alla hem.
Dynorna är avtagbara och går att tvätta i 30 grader.
Soffan tål frost och är vattenavvisande vilket gör att du kan använda den både utomhus och inomhus. Dock gäller detta ej dynorna.
Soffan tål frost och är vattenavvisande vilket gör att du kan använda den både utomhus och inomhus. Dock gäller detta ej dynorna.
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Typ | Loungesoffa |
| Sittdjup | 60 cm |
| Material | Polyester |
| Längd | 175 cm |
| Höjd | 72 cm |
| Vikt | 23 kg |
| Bredd | 740 mm |
| Serie | Mundo |
| Sitthöjd | 41 cm |
| Bredd | 74 cm |
| Färg | Grön, Svart |
