Bänk Hillerstorp Shabby ChicGrå/Vit
4 395 kr
TrädgårdsbordUtebord Hillerstorp Shabby Chic 86x195 cm Grå med vita ben
6 195 kr
Shabby Chic
Grå/Vit
4 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Shabby Chic-bänk från Hillerstorp som är tillverkad av FSC-certifierad kärnfuru från Norrland.
FSC®
FSC® är en oberoende, internationell medlemsorganisation som verkar för ett miljöanpassat, socialt ansvarstagande och ekonomiskt livskraftigt bruk av världens skogar. FSC® är en förkortning av Forest Stewardship Council®.
FSC® är en oberoende, internationell medlemsorganisation som verkar för ett miljöanpassat, socialt ansvarstagande och ekonomiskt livskraftigt bruk av världens skogar. FSC® är en förkortning av Forest Stewardship Council®.
Recensioner
AnnVerifierad köpare
för 4 år sedanLätt att sätta ihop - jättefin.
Linda Verifierad köpare
för 5 år sedanLite trög att montera, man var tvungen att använda kraft och slå ihop delarna. Men annars snygg och stabil.
Kristina QVerifierad köpare
för 7 år sedanSupersnygg bänk i gedigen kvalité.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 357401807 |
| Typ | Trädgårdsbänk |
| Material | Furu |
| Ställbar | Nej |
| Höjd | 47 cm |
| Längd | 180 cm |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Småland |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Serie | Shabby Chic |
| Djup | 400 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Höjd | 470 mm |
| Längd | 1800 mm |
| EAN-nr | 7319073578075 |



