Bänksoffa Venture Home Ghana Fällbar Teak Soffa
Nyhet
1 779 kr
1 499 krSpara 16 %Kampanj

Ghana Fällbar Teak Soffa
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Luta dig tillbaka och njut av en härlig stund i solen tillsammans med nära och kära! Vår klassiska och tidlösa bänk i teak från serien GHANA passar såväl den lilla uteplatsen som på den stora terassen, eller varför inte på bryggan vid vattnet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Luta dig tillbaka och njut av en härlig stund i solen tillsammans med nära och kära! Vår klassiska och tidlösa bänk i teak från serien GHANA passar såväl den lilla uteplatsen som på den stora terassen, eller varför inte på bryggan vid vattnet.
Bänken är lätt att fälla ihop och med sitt klassiska utförande kombineras den enkelt med övrigt möblemang!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9943-444 |
| Djup | 47 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 89 cm |
| Serie | Ghana |
| Färg | Natur |
| Material | Teak |
| Produkttyp | Bänksoffa |
| EAN-nr | 7340220864932 |

















