Barstol Venture Home Lindos UtomhusSvart/Ljusgrå
Rek. pris 1 335 kr/st
1 199 kr/stPris/frp 1 862:-
931 kr/stSpara 22 %Kampanj

Lindos Utomhus
Svart/Ljusgrå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lindos barstol i sin trendsäkra och stilrena design gör sig alldeles ypperligt tillsammans med andra utemöbler.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lindos barstol i sin trendsäkra och stilrena design gör sig alldeles ypperligt tillsammans med andra utemöbler.
Tack vare sitt slitstarka material i rep och behagliga grå kulör har den blivit en favorit på många uteplatser. Matcha med ett läckert barbord och njut av måltider utomhus i sommar!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6072-014 |
| Färg | Svart/Ljusgrå |
| Material | Stål,Polyester Rope |
| Serie | Lindos |
| Typ | Barstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 38 cm |
| Höjd | 88,5 cm |
| Längd | 53,5 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 61 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Bredd | 52,5 cm |
| EAN-nr | 7340206979278 |




