Campingstol Outwell Fontana Lake
3 869 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Du kommer att upptäcka att den mångsidiga designen hos Outwell Fontana Lake gör det superlätt att snabbt sitta bekvämt. Det är bara att fälla ut den så är den klar att användas, oavsett om du vill ligga ner eller använda de fyra olika lägena på ryggstödet. Du kan använda den som extrasäng eller solstol med benet i fotändan, vilket ger extra stabilitet när du står upp eller ligger ner.
Varumärke
OutwellBeskrivning
Du kommer att upptäcka att den mångsidiga designen hos Outwell Fontana Lake gör det superlätt att snabbt sitta bekvämt. Det är bara att fälla ut den så är den klar att användas, oavsett om du vill ligga ner eller använda de fyra olika lägena på ryggstödet. Du kan använda den som extrasäng eller solstol med benet i fotändan, vilket ger extra stabilitet när du står upp eller ligger ner.
Egenskaper
| Varumärke | Outwell |
| Art.Nr. | 6000067478 |
| Montering | Nej |
| Färg | Grå |
| Tillverkarens Art.Nr. | 470382 |
| Material | Polyester/Stål |
| Serie | Fontana |
| Produkttyp | Stol |
| Användningsområde | Camping |
| Höjd | 37 cm |
| Längd | 200 cm |
| Vikt | 9,3 kg |
| Bredd | 74 cm |
| Max Antal | 150 Kg |
| Max Belastning | 150 Kg |
| Antal Personer | 1 st |
| Vattentät | Ja |
| EAN-nr | 5709388105011 |
