Däckstol Baltic Garden Kungsholm med FotpallVit
Rek. pris 3 005 kr
1 979 kr
Se priset!

Kungsholm med Fotpall
Vit
1 979 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Däckstol Baltic Garden Kungsholm är en elegant däckstol med inbyggd fotpall för total avslappning. Dess eleganta formspråk inbjuder till avkoppling och lockar till många mysiga soltimmar. Den är tillverkad av FSC-märkt furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Däckstol Baltic Garden Kungsholm är en elegant däckstol med inbyggd fotpall för total avslappning. Dess eleganta formspråk inbjuder till avkoppling och lockar till många mysiga soltimmar. Den är tillverkad av FSC-märkt furu.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500378-6 |
| Färg | Vit |
| Typ | Däckstol |
| Material | Pinje |
| Ställbar | Nej |
| Höjd | 870 mm |
| Bredd | 690 mm |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 73 cm |
| Serie | Kungsholm |
| Djup | 880 mm |
| Hopfällbar | Ja |
| Sittdjup | 510 mm |
| Sitthöjd | 350 mm |
| Sittbredd | 440 mm |







