Fällbar stol Venture Home Kenya Utomhus
Rek. pris 2 395 kr
1 779 kr
1 656 krSänkt pris!Spara 123 kr
Förväntas åter i lager 2026-04-13
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Venture Homes omtyckta matstol Kenya är en riktig drömstol till uteplatsen - smakfull, modern och slitstark! Kenya är en fällbar matstol med armstöd i vacker teak som står sig över tid. Med fokus på tidlös design, praktisk funktion och hög komfort blir denna stolen snabbt en favorit.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Venture Homes omtyckta matstol Kenya är en riktig drömstol till uteplatsen - smakfull, modern och slitstark! Kenya är en fällbar matstol med armstöd i vacker teak som står sig över tid. Med fokus på tidlös design, praktisk funktion och hög komfort blir denna stolen snabbt en favorit.
Stolens ryggstöd går att justera i olika lägen för att ge dig maximal bekvämlighet. Matcha med ett läckert matbord så får du en komplett matgrupp till sommarens alla måltider!
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9518-244 |
| Färg | Naturell |
| Material | Trä |
| Serie | Kenya |
| Typ | Fällbar stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 1050 mm |
| Max Belastning | 110 kg |
| Bredd | 620 mm |
| EAN-nr | 7350133233671 |










