Fåtölj Baltic Garden Maggie
2 192,50 kr/stPris/2-pack 1 850:-
925 kr/stSpara 58 %Kampanj

Fåtölj Baltic Garden Maggie
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matstol i rep och olefinkuddar. Sits och ryggdyna ingår. Extrem komfort, lågt underhåll. Ram i stål.
Fåtöljerna levereras i 2-pack.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Matstol i rep och olefinkuddar. Sits och ryggdyna ingår. Extrem komfort, lågt underhåll. Ram i stål.
Fåtöljerna levereras i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Art.Nr. | 41420 |
| Montering | Ja |
| Färg | Grå |
| Material | ALU/rope |
| Serie | Maggie |
| Typ | Trädgårdsstol |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Höjd | 910 mm |
| Längd | 620 mm |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |
| Sittbredd | 51,5 cm |
| Bredd | 660 mm |





