Fåtölj Hillerstorp Hamilton
9 595 kr
SittmöblerSoffa Hillerstorp Hamilton
17 995 kr
Hamilton
9 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ståtlig fåtölj från Hillerstorp som är flätad med 1-trådig ljusgrå Quató-konstrotting. Ljusgrå dyna ingår.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Ståtlig fåtölj från Hillerstorp som är flätad med 1-trådig ljusgrå Quató-konstrotting. Ljusgrå dyna ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 34011 |
| Kollektion | Living |
| Färg | Grå |
| Dynfärg | Grå |
| Djup | 980 mm |
| Höjd | 630 mm |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Serie | Hamilton |
| Typ | Fåtölj |
| Bredd | 930 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319070340118 |


