Fåtölj Hillerstorp Himmelsnäs UtomhusBeige
8 795 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Hillerstorp Himmelsnäs är en stilfull och modern loungefåtölj med en stomme av aluminium och trädetaljer av teak.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Fåtölj Hillerstorp Himmelsnäs är en stilfull och modern loungefåtölj med en stomme av aluminium och trädetaljer av teak.
Fåtöljen har beige konstrottingband och det medföljer beigefärgade dynor.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 93301 |
| Höjd armstöd | 73 cm |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Färg | Beige |
| Djup | 780 mm |
| Höjd | 740 mm |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 510 mm |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Sittbredd | 680 mm |
| Serie | Himmelsnäs |
| Typ | Fåtölj |
| Bredd | 900 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |
| EAN-nr | 7319070933013 |






