Fåtölj Hillerstorp Läckö
2 349 kr
DynorSittdyna Hillerstorp Dyna Grå Eco Polyester Sittkudde för Trädgårdsstol
395 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Hillerstorp Läckö är en svensktillverkad fåtölj. Fåtöljen har klassiskt utförande med vacker korsrygg. Fåtölj Hillerstorp Läckö är tillverkad i vitlaserad FSC-certifierad kärnfuru från Norrland.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Fåtölj Hillerstorp Läckö är en svensktillverkad fåtölj. Fåtöljen har klassiskt utförande med vacker korsrygg. Fåtölj Hillerstorp Läckö är tillverkad i vitlaserad FSC-certifierad kärnfuru från Norrland.
Mått
Bredd: 610 mm
Höjd: 840 mm
Längd: 590 mm
Sittdjup: 460 mm
OBS! Dynor ingår inte. Finns som tillval.
FSC:
Forest Stewardship Council. FSC uppmuntrar till miljöanpassat, samhällsnyttigt och ekonomiskt livskraftigt bruk av världens skogar.
Bredd: 610 mm
Höjd: 840 mm
Längd: 590 mm
Sittdjup: 460 mm
OBS! Dynor ingår inte. Finns som tillval.
FSC:
Forest Stewardship Council. FSC uppmuntrar till miljöanpassat, samhällsnyttigt och ekonomiskt livskraftigt bruk av världens skogar.
Dokument
Recensioner
IngerVerifierad köpare
för 2 år sedanSnart gå och bra!
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 1501777 |
| Kollektion | Småland |
| Färg | Vit |
| Djup | 610 mm |
| Höjd | 840 mm |
| Längd | 590 mm |
| Material | Furu |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Serie | Läckö |
| Typ | Fåtölj |
| Vikt | 9 kg |
| Bredd | 590 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319075017770 |




