Fåtölj Hillerstorp Valencia UtomhusSvart
4 895 kr
RyggdynaRyggdyna Hillerstorp Valencia Grå
655 kr
Valencia Utomhus
Svart
4 895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Hillerstorp Valencia är en fåtölj som passar till modulsoffan Valencia från Hillerstorp. Valencia har en aluminumstomme med handflätad svart 4-trådig konstrotting. Möblen har justerbara fötter och kan användas både inne och ute. Dynor ingår ej, finns som tillval.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Fåtölj Hillerstorp Valencia är en fåtölj som passar till modulsoffan Valencia från Hillerstorp. Valencia har en aluminumstomme med handflätad svart 4-trådig konstrotting. Möblen har justerbara fötter och kan användas både inne och ute. Dynor ingår ej, finns som tillval.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 64295 |
| Höjd armstöd | 65 cm |
| Montering | Nej |
| Rygghöjd | 35 cm |
| Kollektion | Days |
| Färg | Svart |
| Djup | 810 mm |
| Höjd | 650 mm |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sitthöjd | 300 mm |
| Sittbredd | 640 mm |
| Serie | Valencia |
| Typ | Fåtölj |
| Bredd | 950 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |
| EAN-nr | 7319070642953 |

