Fåtölj Venture Home Ella Loungestol i Rotting ink Dyna och Fotpall
Nyhet
Rek. pris 4 111 kr
2 869 kr
2 839 krSänkt pris!

Ella Loungestol i Rotting ink Dyna och Fotpall
2 839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En härlig loungestol från serien Ella som du kommer vilja spendera många timmar i. En bekväm stol i naturfärgad bambu med tillhörande vit dyna. Sitt bekvämt och känn lugnet i hela kroppen - harmoni!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En härlig loungestol från serien Ella som du kommer vilja spendera många timmar i. En bekväm stol i naturfärgad bambu med tillhörande vit dyna. Sitt bekvämt och känn lugnet i hela kroppen - harmoni!
Solsängen har en justerbar ryggdel som gör det enkelt att växla mellan att ligga ner för avkoppling eller sitta upp med en bok eller en drink. Det slitstarka textilenematerialet i beige är både bekvämt och lättskött, perfekt för långa dagar vid poolen, på terrassen eller i trädgården.
Med Mexico solsäng får du en elegant kombination av funktion, komfort och stil – en möbel som förhöjer varje utomhusmiljö.
Med Mexico solsäng får du en elegant kombination av funktion, komfort och stil – en möbel som förhöjer varje utomhusmiljö.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2571-6011 |
| Färg | Offwhite |
| Typ | Fåtölj |
| Material | Rattan |
| Höjd | 98 cm |
| Bredd | 65 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Serie | Ella |
| Djup | 76 cm |
| EAN-nr | 7340220865892 |









