Fotpall EcoFurn Lilli UtomhusFuru Grå Oljad
Rek. pris 1 089 kr
875 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Grå Furu
DynorTräolja EcoFurn 250 ml Grå
134 kr
Lilli Utomhus
Furu Grå Oljad
875 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lilli pall passar perfekt till Ecochair för maximal avkoppling. En praktisk pall som funkar lika bra som bord eller pall.
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
Lilli pall passar perfekt till Ecochair för maximal avkoppling. En praktisk pall som funkar lika bra som bord eller pall.
Tillverkad i brun oljad björk. Rep i hampa.
Mått
- Höjd: 35 cm
- Bredd: 40 cm
Mått
- Höjd: 35 cm
- Bredd: 40 cm
Recensioner
Sanna BVerifierad köpare
för 4 månader sedanSmidig, snygg, kanske inte så enkel att fälla ihop som jag trodde
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200090634 |
| Färg | Grå Furu |
| Djup | 450 mm |
| Material | Furu |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200090634 |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Serie | Lilli |
| Produkttyp | Fotpall |
| Bredd | 40 cm |
| EAN-nr | 6430054490634 |
