Fotpall Hillerstorp Himmelsnäs
4 499 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En stilfull och modern pall i mörkgrå tygband med UV-skydd. Banden är på en stomme av aluminium och stolens trädetaljer är i teak. Mörkgrå sunproof dyna tillverkad i 100% olefin ingår. Sunproof är ett väderbeständigt och UV-resistent premiumtyg.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
En stilfull och modern pall i mörkgrå tygband med UV-skydd. Banden är på en stomme av aluminium och stolens trädetaljer är i teak. Mörkgrå sunproof dyna tillverkad i 100% olefin ingår. Sunproof är ett väderbeständigt och UV-resistent premiumtyg.
Sunproof
Är en dyna tillverkad av 100% olefin. Ett väderbeständigt och UV-resistent premiumtyg. Med sin förmåga att klara effekterna av långvarig exponering för solljus, vind, regn och fuktighet lämpar sig dynan perfekt för utomhusmiljöer.
Är en dyna tillverkad av 100% olefin. Ett väderbeständigt och UV-resistent premiumtyg. Med sin förmåga att klara effekterna av långvarig exponering för solljus, vind, regn och fuktighet lämpar sig dynan perfekt för utomhusmiljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 9930288 |
| Montering | Nej |
| Färg | Teak |
| Avtagbar Klädsel | Nej |
| Höjd | 430 mm |
| Material | Olefin |
| Sittdjup | 520 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 580 mm |
| Serie | Himmelsnäs |
| Typ | Fotpall |
| Bredd | 58 cm |
| Djup | 520 mm |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 7319079932888 |
