Fotpall Hillerstorp HimmelsnäsBeige
3 929 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fotpall Himmelsnäs från Hillerstorp är en elegant och modern pall med beigefärgade konstrottingband eller mörkgrå tygband med UV-skydd. Banden är på en stomme av aluminium och pallens trädetaljer är av teak. Det ingår en dyna.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Fotpall Himmelsnäs från Hillerstorp är en elegant och modern pall med beigefärgade konstrottingband eller mörkgrå tygband med UV-skydd. Banden är på en stomme av aluminium och pallens trädetaljer är av teak. Det ingår en dyna.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 993022 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 430 mm |
| Längd | 58 cm |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 520 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 580 mm |
| Serie | Himmelsnäs |
| Typ | Pall |
| Bredd | 58 cm |
| Djup | 520 mm |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 7319079930228 |

