Friluftsstol Fritab Roxy Barn Utomhus
Rek. pris 450 kr/st
fr.395 kr/stPris/frp 758:-
fr.379 kr/stSänkt pris!
Välj variant

Roxy Barn Utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barnstol Roxy från Fritab. Denna stol kan ett barn bära själv på ryggen. Stativet är tillverkat i aluminium och tyget i polyester.
Varumärke
FritabBeskrivning
Barnstol Roxy från Fritab. Denna stol kan ett barn bära själv på ryggen. Stativet är tillverkat i aluminium och tyget i polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Färg | Röd, Svart |
| Typ | Campingstol |
| Material | Aluminium/Polyester |
| Bredd | 270 mm |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Serie | Roxy |
| Djup | 295 mm |
| Hopfällbar | Ja |
| Max Användarvikt | 20 Kg |
| Sitthöjd | 210 mm |
