Friluftsstol Fritab Roxy UtomhusSvart
Rek. pris 1 290 kr/st
Pris/frp 2 110:-
1 055 kr/stSe priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Roxy Utomhus
Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Friluftsstol Roxy från Fritab. En bekväm och praktisk stol som är ställbar i fyra lägen. Stolen är utrustad med nackkudde, fotstöd och mugghållare. Stolen har en stabil stomme i aluminium. Roxy fungerar som en ryggsäck när den är hopfälld.
Varumärke
FritabBeskrivning
Friluftsstol Roxy från Fritab. En bekväm och praktisk stol som är ställbar i fyra lägen. Stolen är utrustad med nackkudde, fotstöd och mugghållare. Stolen har en stabil stomme i aluminium. Roxy fungerar som en ryggsäck när den är hopfälld.
Specifikationer
- Fotstöd
- Enkel att transportera
- Två förvaringsfack
- Mugghållare
- Armstöd i trä
- Data/tidningsbord
Utfälld
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 80 cm
- Djup med fotpall: 120 cm
- Djup utan fotpall: 70 cm
Hopfälld
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 70 cm
- Djup: 8 cm
- Fotstöd
- Enkel att transportera
- Två förvaringsfack
- Mugghållare
- Armstöd i trä
- Data/tidningsbord
Utfälld
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 80 cm
- Djup med fotpall: 120 cm
- Djup utan fotpall: 70 cm
Hopfälld
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 70 cm
- Djup: 8 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 52036,71 |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium/Polyester |
| Serie | Roxy |
| Typ | Campingstol |
| Rygghöjd | 61,5 cm |
| Djup | 490 mm |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 620 mm |
| Max Användarvikt | 110 kg |
| Sittdjup | 49 cm |
| Sitthöjd | 280 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Sitthöjd | 24 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| EAN-nr | 7331889520710 |




