Hammock Comfort Garden Landet Hammock utomhus 195x125x159 inkl tak
Nyhet
fr.9 999 kr
fr.7 940 krSpara 21 %Kampanj
Välj variant

Landet Hammock utomhus 195x125x159 inkl tak
7 940 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Landet hammock med tak och dyna är en praktisk och charmig lösning för uteplatser, balkonger eller trädgårdsbersån där man vill kunna slå sig ner för en härlig stund i det fria.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Landet hammock med tak och dyna är en praktisk och charmig lösning för uteplatser, balkonger eller trädgårdsbersån där man vill kunna slå sig ner för en härlig stund i det fria.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Färg | Mörkgrön, Vit |
| Typ | Hammock |
| Material | Akacia |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 195 cm |
| Serie | KWA |
| Sittdjup | 50 cm |
| Dyna ingår | Ja |
| Djup | 125 cm |
