Hammock Varax De Grande UtomhusGrön
7 509 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Grön

De Grande Utomhus
Grön
7 509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VaraxBeskrivning
Hammock De Grande 3-sits ifrån Varax med dynor, grå stomme och vitt tak.
Mönstret är ett samarbete med formgivaren Johanna Högväg och inspirationen till mönstret har hon fått av den finländska skogen. Dynornas tyg uppfyller klassificeringen OEKO-TEX®STANDARD 100, så det finns inga spår av allergiframkallande, irriterande eller giftiga ämnen. Dynorna kan rengöras genom att torka av med en fuktig trasa och vid behov kan man använda ett milt rengöringsmedel. Vid regn och oväder rekommenderar vi att förvara dynorna inomhus och att taket plockas ned. Produkten är tillverkad i Finland.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 2010-987B |
| Färg | Grön |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Bredd | 196 mm |
| Material | Stål |
| Serie | De Grande |
| Produkttyp | Hammock |
| EAN-nr | 6417624502607 |







